Realizacje

Kupujlepsze.pl

o projekcie:

w skrócie:

poprzednie logo

nowe logo

Projekt logo

Pracę nad projektem zacząłem od spotkania z Piotrem. Na nim zobaczyłem wstępny projekt szyldu oraz poprzednie logo. Zasugerowałem jego zmianę, ponieważ dotychczasowe nie oddawało charakteru i celi firmy Piotra.

Nowe logo kształtem ma nawiązywać do znaków jakości świadczących o dobrym produkcie, ponieważ firma Kupuj Lepsze sprzedaje oryginalne niemiecki produkty chemii gospodarczej, które są lepszej jakości. Do wysokiej oceny nawiązują również gwiazdki w logo. 

Logotyp jest napisany kursywą, która wprawia logo w ruch i nadaje mu dynamiczności zachęcając do działania – wejścia na stronę sklepu internetowego. Logo jest zazwyczaj w kolorze czarnym, ale jako tło towarzyszy mu kolor pomarańczowy –  nawiązujący do przystępnych cen i okazji.

Projekt wykonany w profesjonalnym programie do grafiki wektorowej Affinity Designer.

 

Projekt szyldu

Sklep Piotra ma w sprzedaży niemiecką chemię gospodarczą oraz markowe perfumy, oferowane w korzystnych cenach.

Szyld jasno przedstawia jaki asortyment jest sprzedawany w sklepie. Główny font jest prosty, bezszeryfowy. Towarzyszy mu font typu pisanka, by podkreślić bliskość sklepu z mieszkańcami oraz sugerować przystępne ceny. 

Projekt szyldu został wykonany w programie do składu Affinity Publisher.

Projekt wizytówek

Do identyfikacji wizualnej zaprojektowałem również wizytówki. Stylem nawiązują do szyldu. 

Zostały zaprojektowane również w Affinity Publisher.

Co o współpracy mówi Piotr?

Przeczytaj, co o mojej pracy nad projektem mówi Piotr. 

Masz do zrealizowania projekt i chciałbyś nawiązać ze mną współpracę? Przewiń w dół do sekcji kontakt, lub kliknij w pomarańczowy przycisk ,,zapytaj o swój projekt”. Na pewno odezwę się  z propozycją współpracy.