Realizacje

Instytut Wsparcia i Rozwoju Rolnictwa

o projekcie:

w skrócie:

Projekt logo

Podczas wideokonferencji z Adamem z IWRR moim celem było zrozumienie tego projektu oraz potrzeb Instytutu. Wstępnie miał być potrzebny banner zachęcający do wejścia na stronę IWRR. Jednak IWRR nie posiadało logo. Dlatego zaproponowałem, że to od niego musimy zacząć. 

Logo to wiązania molekularne. W ziemi jest wiele związków chemicznych ogrywających istotną rolę w procesie wzrostu zbóż. To właśnie na tych związkach, wiedzy o nich i dbaniu o glebę uczy Instytut. Promuje wiedzę o tych powiązaniach i pokazuje jak wprowadzać ją w życie, by uprawa była przyjazna środowisku i opłacalna ekonomicznie. 

Kolor zielony w jakim występuje sygnet nawiązuje do rolnictwa, ekologii i natury. Natomiast nowoczesny szeryfowy font, dodaje elegancji i powagi tej instytucji.

Projekt wykonany w programie do grafiki wektorowej Affinity Designer.

Projekt banneru

Po zaprojektowaniu logo, mogłem przystąpić do stworzenia banneru. Treści razem ze zdjęciem pszenicy zostały dostarczone przez klienta. 

Na bnnerze miała znaleźć się gleba. Aby ładnie połączyć dwie fotografie jako przejście po między nimi użyłem grafiki  wiązać molekularnych, nawiązującą do związków chemicznych w ziemi. 

Projekt został wykonany w programie do składu Affinity Publisher oraz grafiki wektorowej Affinity Designer.

Projekt wizytówki

W ramach spójnej identyfikacji wykonałem również projekt wizytówki. 

Dominuje kolor biały z zielonym akcentem. Dzięki temu wizytówka jest schludna i elegancka. Z boku zostały umieszczone zdjęcia z banneru, które łączą się z bielą przez wiązania molekularne. 

Projekt został wykonany w programie do składu Affinity Publisher oraz grafiki wektorowej Affinity Designer.

Co o współpracy mówi Adam z IWRR?

Przeczytaj, co o mojej pracy nad projektem mówi Adam. 

Masz do zrealizowania projekt i chciałbyś nawiązać ze mną współpracę? Przewiń w dół do sekcji kontakt, lub kliknij w pomarańczowy przycisk ,,zapytaj o swój projekt”. Na pewno odezwę się  z propozycją współpracy.