Blog

Realizacje

Instytut Wsparcia i Rozwoju Rolnictwa

Projekt w pierwszej części zakładał realizację banneru reklamującego Instytut Wsparcia i Rozwoju Rolnictwa jako organizacji, która poprzez propagowanie wiedzy biologiczno-chemicznej i przekuwanie tego w pracę na polu pomaga rolnikom zwiększyć plony. Aby jednak można było zidentyfikować, jaka organizacja stoi za bannerem, potrzebne okazało się również logo. Do kompletu zaprojektowałem również wizytówki.

Czytaj dalej »
Realizacje

terapiaagnieszkahalicka.com

Projekt logo Podczas spotkania Pani Agnieszka pokazała mi szkic witających się dłoni. Mają ważne przesłanie: otwartości i jednoczesnej troski.  W projekcie wykorzystałem to przesłanie. Dlatego

Czytaj dalej »
Realizacje

Kupujlepsze.pl

poprzednie logo nowe logo Projekt logo Pracę nad projektem zacząłem od spotkania z Piotrem. Na nim zobaczyłem wstępny projekt szyldu oraz poprzednie logo. Zasugerowałem jego

Czytaj dalej »
Realizacje

Pomocnaterapia.pl

Projekt logo Pracę nad zleceniem zacząłem od spotkania z panią Moniką, podczas którego poznałem klientkę oraz jej firmę. Potrzebna była strona internetowa wraz z logo.

Czytaj dalej »
Firma w sieci.
Firmy

Pierwsze kroki firmy w sieci.

Bez wątpienia Twoja strona internetowa, to Twoje zasady. Jest jak siedziba Twojej firmy, tyle tylko, że w internecie. Tu możesz mieć realny wpływ na to, jak wygląda i jakie funkcje na niej zamieścić – chodzi o to, by pokazać Twoją firmę z jak najlepszej strony a Tobie ułatwić pracę.

Czytaj dalej »
Komputer z hasłem na ekranie możesz więcej
O mnie

Nadchodzi nowe.

Czasem aby było nowe, musi być stare. Tak, ile razy trzeba się wrócić do tyłu, by zrobić kilka kroków do przodu? Można powiedzieć, że wróciłem do starego – do tego, czego uczyłem się w szkole średniej – do projektowania przekazu.

Czytaj dalej »